Opinie

Kochana Karolino
Ty wiesz w jakim stanie byłam gdy napisałam do Ciebie pierwszą wiadomość z pytaniem o sesje 🤗
Byłam na samym dnie, z głową czarnych myśli o sobie ,życiu, świecie.
Napisałaś mi, że wiesz jak to jest i mi pomożesz ❤
Zeczełyśmy współpracę .
Pierwsza sesja: czułam się i wyglądałam jak trup.
Ale po zakończeniu jej jak czarodziejką różdżką zaczęły przychodzić zmiany.
Potem kolejna sesja i kolejna.
Otwierałam się coraz bardziej i zaczęłam Ci ufać ❤
Doszło do tego że nie musiałam się już chować na sesji pod kocem albo wyłączać kamery😊
Nigdy nie zapomnę gdy na jednej z sesji zmierzyłam się z moim strachem 🤗🤗🤗
To był ogromny przełom nie tylko w moim życiu ,ale też mojej rodziny 😊
Zmieniło się bardzo dużo.
Stałam się zupełnie innym człowiekiem.
To nie koniec naszej wspólnej pracy, wiem że jeszcze będziesz mi towarzyszyć w mojej drodze.
Jestem wdzięczna że poznałam i mogę przy Tobie wychodzić moich ciemnych dołów.
Jak chcecie wiedzieć jak to jest żyć bez strachu kierując się tylko miłością i dobrem, koniecznie zacznijcie współpracę z Karoliną.
Obiecuję dzieją się cuda😍😍😍

❤❤❤
Dziękuję Aneta


Z Karoliną łączy mnie bardzo bliska, szczera i wyjątkowa relacja. Jestem ogromnie wdzięczna za przyjaźń z tak cudowną osobą. Za obecność, wsparcie i akceptację, które otrzymuję na co dzień. Za wszystkie rozmowy, te zwykłe i te głębokie. A przede wszystkim za pełne zrozumienie i przestrzeń na bycie sobą, której nigdy wcześniej od nikogo nie otrzymałam.
Tym bardziej trudno mi było zdecydować się na sesję u Karoliny. Rozmowa i zwierzanie się to jedno, a zagłębienie się w emocje, te najtrudniejsze, zajrzenie do podświadomości, to już zupełnie inna sprawa…
Zaufałam w pełni i w tej sytuacji. I to była cudowna przygoda. Coś, czego zupełnie się nie spodziewałam. W ciągu jednej sesji trwającej półtorej godziny wydarzyło się więcej niż podczas kilku sesji z inną terapeutką. Nie sądziłam, że można wejść tak głęboko i tyle odkryć. Karolina pięknie mnie poprowadziła, ze spokojem i lekkością, dając przestrzeń na wszystkie emocje. To było niesamowite przeżycie, wzruszające i bardzo oczyszczające.

Karolino, po raz kolejny dziękuję Ci, że jesteś i będę Ci dziękować jeszcze nie raz.
Ania


Dla mnie to cud.
Poznajemy samych siebie a Karolina jest. Rozwijamy skrzydła a Karolina jest. Jej obecność i świadomość, że nas nie ocenia powoduje, że rodzimy się na nowo.

Renata


Na Karolinę trafiłam przypadkiem. Jej historia mnie wzruszyła, gdyż jest bardzo podobna do mojej.
Zanim poznałam Karolinę, miałam do czynienia tylko z terapią tradycyjną. Niestety, trafiłam na mało empatycznych lub słabo wykwalifikowanych psychoterapeutów.

Z Karoliną już na pierwszym spotkaniu poczułam się dobrze i swobodnie. Czuję się jakbym już ją znała parę lat.
Sama terapia mnie zaskoczyła ale pozytywnie. Poczułam, że w końcu robię coś ze sobą i swoim życiem. Otworzyłam się, co na prawdę nie było dla mnie łatwe. Pierwszy raz płakałam od…. Nie wiem od jak dawna. ALE – był to dobry płacz, oczyszczający. Po pierwszej sesji, czułam się super. Po kilku kolejnych, Karolina i również ja sama, zaczęłyśmy zauważać różnicę we mnie.
Uważam, że to co robimy podczas spotkań jest bardzo związane z duchowością. Cieszę się, że mogę tego doświadczyć. Polecam sesje z Karoliną, ponieważ jest bardzo autentyczna i empatyczna. Ponadto w każdej chwili mogę na nią liczyć!!!

Aneta


Droga Karolino,

z całego serca dziękuję że pojawiłaś się na mojej drodze. Paradoksalnie niby nic takiego się nie zadziało, ale na każdym kroku widzę ogromne zmiany. Dziękuję Ci za wsparcie oraz za to, że mnie nauczyłaś samodzielności, że po ostatniej sesji odcięłać pępowinę, że mnie nie trzymałaś przy sobie ale dałaś mi wiarę w siebie, nauczyłaś jak sobie samej radzić, dałaś potrzebne narzędzia. Dziękuję za wszystkie Twoje dary. Dla mnie terapia jest trochę jak taniec. Do tanga trzeba dwojga. Jak tylko pozwoliłam się Tobie prowadzić, zaufałam, zaczęły się nasze popisowe tańce, wprowadzałaś mnie w takie stany o jakich nie miałam pojęcia. Na pierwszą sesję przyszłam zupełnie wystraszona tego, co się może stać. Że mnie to zniszczy, złamie, eksploduję. Dzisiaj cieszę się ze wszystkiego co wychodzi, bo mogę to uleczyć. Mogę przytulić tą małą zapłakaną istotkę w sobie. Tą, którą do niedawna nawet ja odrzucałam. Przyszłam do Ciebie by uleczyć swoją ranę po stracie dziecka, pozbyć się ataków paniki, móc rano wstać. Ty dałaś mi o wiele więcej, dałaś mi siebie. Prezent o który nigdy nie prosiłam, bo nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje.
Karolino wykonujesz wyjątkową pracę. Masz pełno talentów a oprócz tego piękną duszę. Dziękuję, że każda sesja była o mnie, że czułam się zaopiekowana, wyjątkowa, wysłuchana. Miałam miejsce na wyrażanie swojego zdania. Dziękuję za wszystko.

Edyta


Karolina z ogromną empatią i zrozumieniem kieruje sesją. Bez oceniania jest po prostu wsparciem w tak trudnej, ciężkiej drodze do siebie!
Polecam wszystkim odważnym 😉 dziękuję ♥️

Marzena