Kim jestem

Kim jestem? 

Dobre pytanie, jeszcze dwa lata temu nie miałam pojęcia kim jestem. Jedyne co o sobie wiedziałam to, to że jestem kobietą i mam na imię Karolina.  Chociaż teraz wiem, że stwierdzenie kobieta było powiedziane bardzo na wyrost, bardziej pasowałoby – wiedziałam że byłam płci żeńskiej.

A teraz już wiem, wiem, że jestem kobietą, jestem matką, jestem partnerką,  jestem ważna, jestem wartościowa, kocham siebie a świat kocha mnie. 

Od dziecka obijałam się o różnych terapeutów, jednych lepszych, drugich gorszych, niestety z przewagą tych którzy sami wymagali porządnej terapii. Nie byli w stanie mi pomóc, ponieważ nie pomogli sobie. Teraz potrafię już sama sobie pomóc. Zaczęłam prace na własną rękę, czytałam, szukałam, próbowałam różnych metod. Znalazłam to co mi pomaga, to co ze mną rezonuje, to co leczy moją dusze i ciało. Trafiłam w życiu na cudownych ludzi którzy są dla mnie inspiracją. 

Dlatego postanowiłam podzielić się ze światem tym czego się nauczyłam. Postanowiłam podać dalej to co dostałam od innych. Myślę że moje doświadczenie może komuś pomóc, utorować drogę. Może nie będziesz musiał błądzić, tylko pójdziesz prostą drogą w stronę szczęścia i miłości.